Graella d’extraescolars


Graella d’extraescolars

ATENCIÓ: Les activitats del primer torn començaran quan hagi sortit de classe l’últim infant inscrit en aquella activitat. El temps des que l’infant inscrit surt de classe fins al començament de l’activitat de primer torn està cobert pel proveïdor a la quota mensual.
Dilluns Anglès-Sam (16:45-17:45)
Dimarts Zumba kids Jr (16:45-17:45)
Dimecres Pot d’art (16:45-17:45)
Dijous Anglès-Sam (16:45-17:45)
Divendres Tabalers (17:00-18:00)
Dilluns Karate Do (16:45-17:45)
Dimarts Zumba kids Jr (16:45-17:45)
Dimecres Anglès-Emma (16:40-17:40)
Pot d’art (16:45-17:45)
Dijous Conte musical (16:40-17:40)
Anglès-Oliver (16:40-17:40)
Divendres Tabalers (17:00-18:00)
Dilluns Karate Do (16:45-17:45)
Dimarts Anglès-Oliver (16:40-17:40)
Zumba kids Jr (16:45-17:45)
Dimecres Anglès-Emma (16:40-17:40)
Pot d’art (16:45-17:45)
Dijous Conte musical (16:40-17:40)
Anglès-Oliver (16:40-17:40)
Divendres Tabalers (17:00-18:00)
Dilluns Karate Do (16:45-17:45)
Dimarts Costura creativa (16:30-18:00)*
Escacs inicial (16:35-17:35)
Anglès-Oliver (16:40-17:40)
Skate (16:35-17:35)
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Skate (16:35-17:35)
Dijous Anglès-Marcia (16:20-17:20)
Llenguatge musical (16:25-17:25)
Roda d’esports (16:35-17:35)
Anglès-Oliver (16:40-17:40)
Divendres Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.

Dilluns Anglès-P&P (16:40-17:40)
Karate Do (16:45-17:45)
Dimarts Anglès-Marcia (16:30-17:30)
Costura creativa (16:30-18:00)*
Escacs inicial (16:35-17:35)
Anglès-P&P (16:40-17:40)
Skate (16:35-17:35)
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Anglès-P&P (16:40-17:40)
Skate (16:35-17:35)
Dijous Roda d’esports (16:35-17:35)
Llenguatge musical (16:45-17:45)
Divendres Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.

Dilluns Anglès-P&P (16:40-17:40)
Anglès-B&B (16:40-18:10)*
Karate Do (16:45-17:45)
Dimarts Costura creativa (16:30-18:00)*
Bàsquet 1 (16:35-17:35)
Escacs inicial (16:35-17:35)
Anglès-P&P (16:40-17:40)
Skate (16:35-17:35)
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Futbol Sala 1 (16:35-17:35)
Anglès-P&P (16:40-17:40)
Skate (16:35-17:35)
Dijous Roda d’esports (16:35-17:35)
Bàsquet 1 (16:35-17:35)
Anglès-B&B (16:40-18:10)*
Llenguatge musical (16:45-17:45)
Divendres Futbol Sala 1 (16:35-17:35)
Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els horaris d’Instrument cal que els consulteu directament amb la Lorena.

Dilluns Anglès-B&B (16:40-18:10)*
Karate Do (16:45-17:45)
Anglès-Tweens 1A (17:50-18:50)
Dimarts Llenguatge musical (16:15-17:15)
Costura creativa (16:30-18:00)*
Bàsquet 1 (16:35-17:35)
Escacs inicial (16:35-17:35)
Skate (16:35-17:35)
Anglès-Tweens 1B (17:50-18:50)
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Futbol Sala 1 (16:35-17:35)
Escacs avançat (16:35-17:35)
Skate (16:35-17:35)
Anglès-Tweens 1A (17:50-18:50)
Dijous Bàsquet 1 (16:35-17:35)
Llenguatge musical (16:45-17:45)
Anglès-Tweens 1B (17:50-18:50)
Divendres Futbol Sala 1 (16:35-17:35)
Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
El curs d’anglès Tweens 1 és de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els horaris d’Instrument cal que els consulteu directament amb la Lorena.

Dilluns Futbol Sala 2 (16:35-17:35)
Karate Do (16:45-17:45)
Anglès-Tweens 1A (17:50-18:50)
Dimarts Llenguatge musical (16:15-17:15)
Costura creativa (16:30-18:00)*
Escacs inicial (16:35-17:35)
Anglès-Tweens 2 (17:40-18:40)
Bàsquet 2 (17:45-18:45)
Anglès-Tweens 1B (17:50-18:50)
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Escacs avançat (16:35-17:35)
Anglès- Tweens 1A (17:50-18:50)
Dijous Bàsquet 2 (17:35-18:35)
Anglès-Tweens 2 (17:40-18:40)
Anglès-Tweens 1B (17:50-18:50)
Divendres Tabalers (17:00-18:00) Futbol Sala 2 (17:35-18:35)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els cursos d’anglès Tweens 1 i Tweens 2 són de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els horaris d’Instrument cal que els consulteu directament amb la Lorena.

Dilluns Futbol Sala 2 (16:35-17:35)
Karate Do (16:45-17:45)
Anglès-Tweens 3A (17:50-19:20)*
Dimarts Costura creativa (16:30-18:00)*
Escacs inicial (16:35-17:35)
Bàsquet 2 (17:35-18:35)
Anglès-Tweens 2 (17:40-18:40)
Anglès-Tweens 3B (17:50-19:20)*
Dimecres Ceràmica (16:35-17:35)
Escacs avançat (16:35-17:35)
Anglès-Tweens 3A (17:50-19:20)*
Dijous Llenguatge musical (16:45-17:45) Bàsquet 2 (17:35-18:35)
Anglès-Tweens 2 (17:40-18:40)
Anglès-Tweens 3B (17:50-19:20)*
Divendres Tabalers (17:00-18:00) Futbol Sala 2 (17:35-18:35)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els cursos d’anglès Tweens 1, Tweens 2 i Tweens 3 són de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els horaris d’Instrument cal que els consulteu directament amb la Lorena.