Graella d’extraescolars


Graella d’extraescolars

Dilluns Ballem en família (16:30-17:30)
Dimarts Zumba kids Jr (16:30-17:30)
Dimecres Pot d’art (16:30-17:30)
Dijous Acrobàcia infantil (16:30-17:30)
Anglès-Sam (16:30-17:30)
Conte musical (16:30-17:30)
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Divendres Conte musical (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
L’Escola recomana que els infants de P3 comencin les activitats extraescolars a partir del 2n trimestre per tal d’afavorir la seva adaptació.
Dilluns Anglès-Emma (16:30-17:30)
Ballem en família (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Dimarts Zumba kids Jr (16:30-17:30)
Dimecres Anglès-Emma (16:30-17:30)
Pot d’art (16:30-17:30)
Dijous Acrobàcia infantil (16:30-17:30)
Conte musical (16:30-17:30)
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Divendres Conte musical (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
Dilluns Anglès-Emma (16:30-17:30)
Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Ballem en família (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Dimarts Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Pre-costura (16:30-17:30)
Zumba kids Jr (16:30-17:30)
Dimecres Anglès-Emma (16:30-17:30)
Pot d’art (16:30-17:30)
Dijous Acrobàcia infantil (16:30-17:30)
Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Conte musical (16:30-17:30)
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Divendres Conte musical (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
Dilluns Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Anglès-Marcia (16:30-17:30)
Dansa clàssica 1 (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Dimarts Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Pre-costura (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Tecnologia creativa 1 (16:30-17:30)
Theatring (16:30-17:30)
Zumba kids Jr (16:30-17:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Dimecres Anglès-Marcia (16:30-17:30)
Ceràmica (16:30-17:30)
Futbol Sala 1* (16:30-18:00)
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Modern Jazz Dance (16:30-17:30)
Dijous Anglès-Oliver (16:30-17:30)
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Llenguatge musical (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Roda d’esports (16:30-17:30)
Bàsquet 0 (17:30-19:00)*
Laboratori d’instrument (a partir de les 17:30)
Divendres Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Llenguatge musical (16:30-17:30)
Teatre 1 (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.

Dilluns Anglès-Marcia (16:30-17:30)
Dansa clàssica 1 (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Dimarts Anglès-P&P (16:30-17:30)
Costura creativa (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Tecnologia creativa 1 (16:30-17:30)
Theatring (16:30-17:30)
Zumba kids (16:30-17:30)
Costura creativa (17:30-18:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Zumba kids (17:30-18:30)
Dimecres Anglès-Marcia (16:30-17:30)
Ceràmica (16:30-17:30)
Futbol Sala 1 (16:30-18:00)*
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Modern Jazz Dance (16:30-17:30)
Dijous Anglès-P&P (16:30-17:30)
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Llenguatge musical (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Roda d’esports (16:30-17:30)
Bàsquet 0 (17:30-19:00)*
Laboratori d’instrument (a partir de les 17:30)
Divendres Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Llenguatge musical (16:30-17:30)
Teatre 1 (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.

Dilluns Dansa clàssica 1 (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Dimarts Anglès-P&P (16:30-17:30)
Bàsquet 1 (16:30-18:00)*
Costura creativa (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Tecnologia creativa 1 (16:30-17:30)
Theatring (16:30-17:30)
Zumba kids (16:30-17:30)
Costura creativa (17:30-18:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Zumba kids (17:30-18:30)
Dimecres Ceràmica (16:30-17:30)
Futbol Sala 2 (16:30-17:30)
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Modern Jazz Dance (16:30-17:30)
Dijous Anglès-P&P (16:30-17:30)
Anglès-B&B (16:30-18:00)*
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Llenguatge musical (16:30-17:30)
Piscina (16:30-18:30)
Roda d’esports (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 17:30)
Divendres Còmic (16:30-17:30)
Futbol Sala 2 (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Street dance (16:30-17:30)
Teatre 1 (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.

Dilluns Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Anglès-Animal Planet 1A (17:40-18:40)
Dansa clàssica 2 (17:30-18:30)
Dimarts Bàsquet 1 (16:30-18:00)*
Costura creativa (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Zumba kids (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1B (17:40-18:40)
Costura creativa (17:30-18:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Theatring (17:30-18:30)
Zumba kids (17:30-18:30)
Dimecres Ceràmica (16:30-17:30)
Futbol Sala 2 (16:30-17:30)
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1A (17:40-18:40)
Dijous Anglès-B&B (16:30-18:00)*
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Piscina (16:30-18:30)
Tecnologia creativa 2 (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1B (17:40-18:40)
Llenguatge musical (17:30-18:30)
Divendres Còmic (16:30-17:30)
Futbol Sala 2 (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Street dance (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
Teatre 2 (17:30-18:30)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
El curs d’anglès Animal Planet 1 és de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.

Dilluns Futbol Sala 3 (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Anglès-Animal Planet 1A (17:40-18:40)
Anglès-Animal Planet 2A (17:40-18:40)
Dansa clàssica 2 (17:30-18:30)
Dimarts Costura creativa (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Zumba kids (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1B (17:40-18:40)
Anglès-Animal Planet 2B (17:40-18:40)
Costura creativa (17:30-18:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Theatring (17:30-18:30)
Zumba kids (17:30-18:30)
Dimecres Ceràmica (16:30-17:30)
Escacs avançat (16:30-17:30)
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1A (17:40-18:40)
Anglès- Animal Planet 2A (17:40-18:40)
Dijous Bàsquet 2 (16:30-18:00)*
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 17:00)
Piscina (16:30-18:30)
Tecnologia creativa 2 (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 1B (17:40-18:40)
Anglès-Animal Planet 2B (17:40-18:40)
Llenguatge musical (17:30-18:30)
Divendres Còmic (16:30-17:30)
Futbol Sala 3 (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Street dance (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
Teatre 2 (17:30-18:30)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els cursos d’anglès Animal Planet 1 i Animal Planet 2 són de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.

Dilluns Futbol Sala 3 (16:30-17:30)
Karate Do (16:30-17:30)
Laboratori artístic (16:30-17:30)
Patinatge artístic (16:30-18:00)*
Anglès-Animal Planet 2A (17:40-18:40)
Anglès-Fairy Tales 1 (17:40-19:10)*
Dansa clàssica 2 (17:30-18:30)
Dimarts Costura creativa (16:30-17:30)
Escacs inicial (16:30-17:30)
Skate inicial (16:30-17:30)
Zumba kids (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 2B (17:40-18:40)
Costura creativa (17:30-18:30)
Skate avançat (17:30-18:30)
Theatring (17:30-18:30)
Zumba kids (17:30-18:30)
Dimecres Ceràmica (16:30-17:30)
Escacs avançat (16:30-17:30)
La Troupe: acrobàcies i circ (16:30-17:30)
Anglès- Animal Planet 2A (17:40-18:40)
Anglès-Fairy Tales 1 (17:40-19:10)*
Dijous Bàsquet 2 (16:30-18:00)*
Creative English (16:30-17:30)
Ioga en família (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 17:00)
Piscina (16:30-18:30)
Tecnologia creativa 2 (16:30-17:30)
Anglès-Animal Planet 2B (17:40-18:40)
Llenguatge musical (17:30-18:30)
Divendres Còmic (16:30-17:30)
Futbol Sala 3 (16:30-17:30)
Laboratori d’instrument (a partir de les 16:30)
Street dance (16:30-17:30)
Tabalers (17:00-18:00)
Teatre 2 (17:30-18:30)

* La durada de l’activitat és d’una hora i mitja.
Els cursos d’anglès Animal Planet 2 i Fairy Tales 1 són de dues sessions setmanals (dilluns i dimecres o dimarts i dijous).
Els grups de Música es configuraran desprès de les inscripcions.